| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Lumen | 216 lumen |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Slagvastheid | 2 meter val |
|---|---|
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
| Straalafstand | 200 meter |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | plastic |
| Extra functies | Bescherming tegen overbelasting, instelbare helderheid |
| Slagvastheid | Tot 1,5 meters |
| Lumen | 232 |
| Naam van het product | 25000lux led draadloze mijnwerkerlamp |
|---|---|
| Lumen | 385 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Verlichtingsmodus 5 |
| Kracht | 2.96W |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Model | Lamp |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Straalhoek | 120 graden |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Lichtbron | Geleid |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Levensduur | 100.000 uur |