| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Garantie | 1 jaar |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Materiaal | Pc |
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Hoofdlicht lichtgevend | 348 lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
|---|---|
| Gewicht | 191g |
| Cri | Ra> 80 |
| Stroom | 100W |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsgraad | 4000 lux |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | oplaadbare lithiumbatterie |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Lumen | 85 lum |
| Werktemperatuur | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Materiaal | PC |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Hoofdlicht lichtgevend | 528Lm |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Draadloze koppellamp mijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Lichten voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Kleur | groente |
|---|---|
| Lichtbron | LED |
| Batterijcapaciteit | 2000 mAh - 5000 mAh |
| Kleur temperatuur | 6000K |
| Schokbestendig | Ja |