| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 1 meter |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Waterdichte beoordeling | IP67 |
|---|---|
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Stroomverbruik | 3W |
| Stroom | 3W |
|---|---|
| Lichtstroom | 348lum |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Stralingshoek | 120° |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Model | GLC-6 draadloze lamp met kap |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Materiaal | PC |
| Wegen | 217g |
| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Gewicht | 250 gram |
| Werktijd | 12 uur |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Naam van het product | kl5lm-mijnlamp |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Naam van het product | Ondergrondse mijnlamp draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Model | GLC-6S draadloze kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 148 lum - 289 lum - 385 lum |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Naam van het product | Ontploffingsbestendige mijnlamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Model | GLC-6M draadloze lamp met kap |
|---|---|
| gewicht | 204g |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Materiaal | PC |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |