| LED-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| LED-configuratie | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED per meter |
| Stroom | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| verlichtingsgraad | 15000 Lux-25000 Lux |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gewicht | 480 g |
| Led-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| LED-configuratie | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED per meter |
| Vermogen | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| Led-chip | Epistar |
|---|---|
| Lichtbron | SMD2835 |
| LED-configuratie | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED per meter |
| Vermogen | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Kleur van de verlichting | Wit / warm wit / koud wit / RGB |
| Verpakking Details | Een lamp en gebruiksaanwijzing |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, Western Union, T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 10000 stuks/maand |
| Plaats van herkomst | China Shenzhen |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Kleur | groente |
|---|---|
| Lichtbron | LED |
| Batterijcapaciteit | 2000 mAh - 5000 mAh |
| Kleur temperatuur | 6000K |
| Schokbestendig | Ja |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van gloeilampen met een kabel in de mijnbouw |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 4.2V/2A |