| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
|---|---|
| Waterdicht | IP68 |
| Laadtijd | 4 uren |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
|---|---|
| Spanning | AC85-265V |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Oplaadrek |
|---|---|
| Gebruik | voor het opladen van de GLC-6-mijnkaplamp |
| Bescherming | Kortsluitingbescherming, het Overbelasten, Te sterke intensiteit, Overvoltage |
| Inlaatspanning en stroom | 110V-240V/10A |
| uitgangsspanning en stroom | 5V/2A |
| Opzettende Opties | Helmclip, magnetische basis. |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Waterdicht | IP68 |
| Materiaal | ABS |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Laadtijd | 4 uren |
|---|---|
| Verstelbare hoofdband | - Ja, dat klopt. |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Waterdicht | IP68 |