| Model | GL-T666A Anti-explosieve zaklamp |
|---|---|
| Helderheid voor 1 meter | 10000 lux |
| Werktijd | 10 tot 24 uur |
| gewicht | 360 g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Naam van het product | LED-mijnkoplamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Garantie | 1 jaar |
| verlichtingsgraad | 25000 LUX |
|---|---|
| Waterdicht | IP68 |
| Laadtijd | 4 uren |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Spanning | AC85-265V |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| verlichtingsgraad | 7000 Lux |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Standaardvoltage | 3.7V |
| Kracht | 1.3W |