| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | GL-T666(A) |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht |
| Nominale Spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare li-ion batterij |
| Sterke Lichtstroom | 760mA |
| Zwakke Lichtstroom | 260mA |
| LED Vermogen | 3W |
| Helderheid op 1 Meter | 10000LUX |
| Levensduur Hoofdlicht | ≥100.000 uur |
| Werktijd | 9 uur |
| Levensduur Batterij | 800 cycli |
| Opladen | 5V/1.5A |
| Waterdichtheidsklasse | IP68 |