| Naam van het product | GL2.5-A draadloze kaplamp |
|---|---|
| Helderheid | 4000 LUX |
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | Lichten voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model | GL-T666A Anti-explosieve zaklamp |
|---|---|
| Helderheid voor 1 meter | 10000 lux |
| Werktijd | 10 tot 24 uur |
| gewicht | 360 g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |