| Werktemperatuur | -40°C aan 50°C |
|---|---|
| verlichtingsdiploma | 15000 LUX |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Verlichtend | 96lum |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Draadloze lamp met dop |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Ondergrondse doplamp |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Licht voor de kolenmijnbouw |
|---|---|
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Duur van de hulp-LED | > 60 uur |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | Koplamp voor mijnwerkers |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |