| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
|---|---|
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Cri | Ra> 80 |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Lichtstroom | 1000-20000lm |
| Werktijd | 12 uur |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Installatie | Plafondmontage, wandmontage, hangende montage |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Kleur | Geel, Blauw |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 50 ° C |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ -60 ℃ |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Kleur | Groente |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 1 meter |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Batterij | Lithiumbatterij |
|---|---|
| energieverbruik | 3W-10W |
| Materiaal | Hoge sterkte ABS-kunststof en aluminiumlegering |
| Waterdichtheid | IP65 |
| Levensduur | 100.000 uur |
| Waterdicht niveau | IP67 |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 25000 LUX |
| Gewicht | 250 gram |
| Werktijd | 12 uur |
| Lichtstroom | 10000lm |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaatsen, enz. |
| Installatie | Plafond |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Lichte flux | 10000lm |
|---|---|
| Verlichtend | 221lum |
| Stroombron | Geleid |
| Straalhoek | 120 ° |
| Werktijd | 16 Uren |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |