| Modelnr. | GLC-6 |
|---|---|
| Versie | Standaard | Versterkt |
| Verlichtingsmodi | Werk - Hulp - SOS | Zwak - Normaal - Sterk - Hulp - SOS |
| Hoofdlichtstroom | 480mA | 230mA - 480mA - 800mA |
| Kracht van hoofdlicht | 1,78 W | 0,81 W - 1,78 W - 2,56 W |
| Lichtgevend | 232 Lm | 178 lm - 232 lm - 375 lm |
| Helderheid | 13000Lux | 7000Lux - 13000Lux - 20000Lux |
| Werktijd | 14-16U | 30U - 16U - 8U |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp, twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6800mAh oplaadbare Li-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Levensduur van hoofdlicht | 100.000 uur |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Gewicht | 217g |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |