| Productnaam | GL8-D Snoerloze Cap Lamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlicht, twee hulpverlichting |
| Batterijcapaciteit | 7,8 Ah oplaadbare li-ion batterij |
| Nominale Spanning | 3,7V |
| Hoofdlichtstroom | 450mA |
| Lumen | 216 Lum |
| Helderheid | 15000lux |
| Service | OEM/ODM Beschikbaar |
| Levensduur Hoofdlicht | 100.000 uur |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Werktijd | 16 uur |
| Gewicht | 535g |
| Verlichtingsmodi | Hoofd - Hoofd/Hulp - Uit |
| Materiaal | PC |
| Waterdichtheidsklasse | IP68 |