| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Cri | Ra> 80 |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Stropig | 232 lum |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Straalafstand | 200 meter |
|---|---|
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Hoofdlichtkracht | 4.4W |
| Werktemperatuur | -20 ℃ -60 ℃ |
| Batterijtype | Navulbaar lithium-Ion |
| Naam van het product | GL2.5-A Oplaadbare mijnkaplamp |
|---|---|
| Lichtgevend | 85 lum |
| Helderheid | 4000 lux |
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Levensduur | 100000hours |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| IP -beoordeling | IP68 |
| Werktijd | 16 ~ 18 uur |
|---|---|
| IP -kwaliteit | waterdicht IP67 |
| Belangrijkste lichtstroom | 280mA |
| Hoofdlicht lichtgevend | 169 lum |
| Verlichting lustig | 4000 LUX |
| Light source | One main light & two auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7800mAh Li-Ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Illuminous | 216Lum |
| Brightness | 12000Lux |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Lichtbron | Één hoofdlicht & Twee hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | Li-Ionen de batterijpak van 7800mAh |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.67W |