| verlichtingsdiploma | 15000 Lux-25000 Lux |
|---|---|
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| Lumen | 348 lum |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Gewicht | 480 g |
| Batterij | lithiumbatterie |
|---|---|
| Lichtstroom | 348lum |
| Straalhoek | 120° |
| Kracht | 3W |
| Type batterij | Navulbare Li-Ionenbatterij |
| Itemnaam | GS12-A |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Lamp lichaamsmateriaal | Plastic |