| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ -60 ℃ |
| Batterij | Lithiumbatterij |
| Kleur | Groente |
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Slagvastheid | 2 meter val |
|---|---|
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Garantie | 1 jaar |
| Straalafstand | 200 meter |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Batterijtype | Oplaadbare lithium-ion |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100.000 uur |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
|---|---|
| Productnaam | LED-mijnlampen |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht niveau | IP67 |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industrie, enz. |
|---|---|
| Model-NR | GL-T666 |
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| IP-classificatie | IP65 |
| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3,7V |
| Kracht van hoofdlicht | 1.78W - 4,4 W - 0,5 W |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Levensduur van het hoofdlicht | 100.000 uur |
| Lichte flux | 10000lm |
|---|---|
| Verlichtend | 221lum |
| Stroombron | Geleid |
| Straalhoek | 120 ° |
| Werktijd | 16 Uren |
| IP-beoordeling | IP65 |
|---|---|
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |