| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | LED-mijnlamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Model nr. | GLC-6 |
|---|---|
| Toepassing | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Naam van het artikel | GLC-6 |
| Duur | 16 Uren |
| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Ondergrondse verlichting, tunnels, steenkoolwinning |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |