| Waterdicht niveau | IP68 |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Continue werktijd | 15 uur |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Verstelbare lamphouder | 90° |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Productnaam | GLS-6-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Batterijcapaciteit | 14Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kracht van hoofdlicht | 4.07W |
| Lichtgevend | 530 lum |
| Helderheid | 9000 Lux - 20000 Lux - 25000 Lux |
| Installatie | Plafond |
|---|---|
| Artikelnaam | GL2.5-A |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Modelnr | GLC-6 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijtype | Oplaadbare li-ion batterij |
| Type | Koplampen |
| IP-beoordeling | IP67 |
| Stroombron | LED |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Verlichtend | 96lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gewicht | 150 - 300 gram |