| Deeltjes van licht | Zijdelingse waarschuwingslichten en middelste werklichten |
|---|---|
| Lichtbron | 16 LED's F5 RGB en 1pc hoofdlicht en 6pcs hulplichten |
| Lichtmodus van het middenwerklicht | Zwakke-sterke-hulp |
| Lichtend van het middenwerklicht | 120 lum-350 lum-50 lum |
| Helderheid van de centrale werklichten | 1500Lux-6000Lux |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |
| lichtgevende | 85 lum |
|---|---|
| Stroom | 180mA |
| Oplaadwijze | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Waterdicht | IP68, |
| Lichtbron | LED's |