| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 16 / 18 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah / 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Naam van het product | kl5lm-mijnlamp |
|---|---|
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Helderheid | 10000 lux |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Stroom | 180mA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Nominale spanning | 3.7V |
| gewicht | 143g |
| Gebruik | Gebruikt voor werkverlichting van mijnwerkers |
| Naam van het product | 15000lux led draadloze mijnwerker lamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 16 / 18 uur |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah / 7.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Naam van het product | ondergrondse mijnwerkerkaplamp |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | lichtgewicht draagbaar led-mijnlicht |
|---|---|
| Lumen | 96 LUM |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux 2 verlichtingsmodi |
| Kracht | 0.74W |
| Naam van het product | GLD-6 LED Steenkoolmijnlicht |
|---|---|
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijcapaciteit | 13.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Kracht | 4.07W |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Naam van het product | KL5LM(A) draadloze mijnkoplamp |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |
| Lumen | 216 lumen |
| Gewicht | 418g |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |