| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 3.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 300 mA |
| Hoofd lichte Macht | 1.1W |
| Gebruik | Tunnel, mijnbouw, ondergrondse |
|---|---|
| Werktijd van de verlichting | 13-15 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 10.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Belangrijkste lichtstroom | 800mA |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Levensduur | 100.000 uur |
|---|---|
| Werktijd | 16 - 18 uur |
| Stroombron | LED |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Uitvoertijd | 13 - 15 uur |
| Gewicht | 150-300 gram |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| Duurtijd | 60 uur - 33 uur - 22 uur |
| Continue werktijd | 35 uur |
| Model | Lamp |
|---|---|
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| Levensduur | 100.000 uur |
| IP-klasse | waterdicht IP67 |
| Straalafstand | 200 meter |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Oplaadbare lithium-ionbatterijen |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |