| Model | GL8-C Lamp met snoerkap |
|---|---|
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Helderheid | 15000Lux |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Naam van de lamp | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
|---|---|
| IP graad | IP 68 |
| Materialen | ABS |
| Levensduur | 100000 uur |
| Laadtijd | 6 uur |
| Lichtgevend | 221lum |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP graad | IP 68 |
| Naam van de lamp | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
| Laadinstallaties | 60 eenheden |
| Naam van het product | Veiligheidsminen LED-kaplamp |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Naam van het product | Draadloze koppellamp mijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Model | GL2.5-A draadloze mijnbouwlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Helderheid | 4000 lux |
| gewicht | 126g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP67 |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Types batterijen | Navulbare lithium-ionenbatterij |
| Helderheid | 25000 lux |
| Batterijbron | Panasonic |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Naam van het product | 6.8Ah LED-kaplamp voor ondergrondse mijnbouw |
|---|---|
| Lumen | 232 |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Verlichtingsmodus | Work-Aux-SOS 3 verlichtingsmodi |
| Kracht | 1.78W |
| Kracht | 1.67W |
|---|---|
| Continu werktijd | 13 - 15 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Gewicht | 418g |
| Veiligheidskenmerken | Bescherming tegen overlading, kortsluiting |