| Modelnr | GLC-6 |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Artikelnaam | GLC-6 |
| Duurtijd | 16 Uren |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Lichtbron | Eén hoofdlicht zes hulplichten |
|---|---|
| Verlichtingsmodi | hoofd - hoofd/hulp - uit |
| Batterijcapaciteit | 2.6Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
|---|---|
| Gebruik | Mijnbouw, industrie, camping, noodsituatie |
| IP-classificatie | IP68 |
| Garantie (jaar) | 1 jaar |
| Lampvermogen ((W) | 2.96W |
| Herlaadbaar type | Ja |
|---|---|
| Laadtijd | 3Hours |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Kleurtemperatuur | 6000K. |
| Werktemperatuur | -40 - 60 graden |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Weeking tijd | 80HRS-100HRS |
| Levensduur | 100, 000 uur |
|---|---|
| Modelnr | GLT-2 |
| Waterdichte kwaliteit | IP68 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Toepassing | Mijnbouw |
| Naam van het product | Ondergrondse mijnbouwgordel met schouderbanden |
|---|---|
| Gebruik | voor ondergrondse mijnbouw |
| Materiaal | polyestersingelband |
| Grootte | 1245 mm*53 mm |
| Klemmateriaal | Roestvrij staal |
| Model | GL-T666A Anti-explosieve zaklamp |
|---|---|
| Helderheid voor 1 meter | 10000 lux |
| Werktijd | 10 tot 24 uur |
| gewicht | 360 g |
| Waterbestendige kwaliteit | IP68 |
| Lichtbron | SMD2835 |
|---|---|
| LED-configuratie | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED per meter |
| Stroom | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| CRI | > 75 |
| Ingangsspanning | DC24V/ 36V/ AC110V~130V/ 210V~230V |