| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Levertijd | 10-15 dagen |
|---|---|
| Merknaam | Green Lighting |
| Modelnummer | GL-T666 |
| Model | GS12-A Kaplamp met halfsnoer |
|---|---|
| Helderheid | 15000lux - 25000lux |
| Kracht van hoofdlicht | 1,5W - 3W |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Naam van het product | LED's |
|---|---|
| IP-classificatie | IP67 |
| Lichtstroom | 96 mm |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | ABS |
| Spanning | AC85-265V |
|---|---|
| Toepassing | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Lichtbron | LED's |
| Garantie | 2-5 JAAR |
| Lichtstroom | 1000-10000lm |