| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
|---|---|
| Functies | Waterdicht, stofdicht, schokdicht |
| Lichtbron | Geleid |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verlichtend | 96lum |
|---|---|
| Stroom | 100W |
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Stropig | 232 lum |
| Levensduur | 100000HRS |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Model-NR. | GL-T666B |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 3.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |