| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
|---|---|
| Nominale spanning | 3,7V |
| IP-classificatie | IP65 |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Verstelbare hoek | 90 graden |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Modelnr | GLC-6s |
| Spanning | AC85-265V |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
| Beschermingsgraad | waterdichte IP68 |
| Lumen | 261lum |
|---|---|
| Installatie | Plafond |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Belangrijkste lichtstroom | 600mA-800mA-1100mA |
| Batterijcapaciteit | 7000mAh oplaadbare Li-Ion batterij |
| Levensduur | 100.000 uur |
|---|---|
| Materiaal | Housing van aluminiumlegering |
| Kleurtemperatuur | 5000k |
| Levensduur van de batterij | 1200 cycli |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Model-NR. | GL-T666B |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdscherm |
| Batterijcapaciteit | 6.4Ah oplaadbare lithium-ionbatterij 18650 |
| Nominale spanning | 3,7V |
| Sterke lichtstroom | 760 mA |
| Gewicht | 150-300 gram |
|---|---|
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| Duurtijd | 60 uur - 33 uur - 22 uur |
| Continue werktijd | 35 uur |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |