| verlichtingsdiploma | 10000 lux |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Waterdicht | IP68, 20M |
| Stralingshoek | 30° - 120° verstelbaar |
| Garantie | 2 jaar |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Stralingshoek | 120 graden |
| Verlichtend | 96lum |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gewicht | 150 - 300 gram |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
|---|---|
| Lumen | 385lum LUM |
| Weeking tijd | 16 uur tot 18 uur |
| Hoofdlichtkracht | 1.7W |
| Verlichtend | 216lum |
| Stralingshoek | 90 graden |
|---|---|
| Hoofdlichtkracht | 0.74W |
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnelen, bouw, enz. |
| Standaardspanning | 3,7V |
| Materiaal | Plastic en metaal |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7800mAh Li-Ion accu 18650 |
| Bijkomende LED-duur | > 60 uur |
| IP -kwaliteit | waterdichte IP68 |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industriële locaties |
|---|---|
| Batterijtype | Lithiumion |
| Garantie | 2 jaar |
| Hoofdduur van de LED | 16-18 uur |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, PayPal |
| Levering vermogen | Tienduizend per Mont |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| Werktijd | 13-15 uur |
|---|---|
| Montage opties | Plafond, muur, paal |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Batterijtype | Oplaadbare lithium-ion |
| Levensduur van de hoofd-LED | 100.000 uur |
| Batterij | lithiumbatterij |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 50°C |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Spanning | AC100-240V |
| Slagvastheid | Een val van maximaal 2 meter |