| Duurtijd | 16 uur |
|---|---|
| Garantie | 3-5 jaar |
| Kleurtemperatuur | 5000-6500K |
| Sollicitatie | Mijnbouw |
| Verlichtend | 216lum |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
|---|---|
| Stroom | 1.67W |
| Batterijcycli | 1000cycles |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Draadloze koppellamp mijnbouw |
|---|---|
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Naam van het product | koplamp voor mijnbouw, draadloos |
|---|---|
| Lichtbron | 1 hoofdlicht 2 2 hulplichten |
| Belangrijkste lichtstroom | 400 mA - 800 mA |
| verlichtingsgraad | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah Li-ion batterij |
| Lichtgevend | 221lum |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP graad | IP 68 |
| Naam van de lamp | Van LEIDEN de Lamp Mijnbouwglb |
| Laadinstallaties | 60 eenheden |
| Verlichtingsmodus | Werk-aux.-SOS 3 verlichtingsmodi |
|---|---|
| Continue werktijd | 17 uur |
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
|---|---|
| Hoofdlichtkracht | 1.1W |
| Waterdicht niveau | IP68 |
| Continue werktijd | 13 - 16 uur |
| Levensduur van de batterij | 8 - 12 uur |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Stroom | 1.78W |
| Werktijd | 10 uur |
| Materiaal lampbehuizing | PC |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare batterij |
|---|---|
| Materiaal lampbehuizing | Plastic |
| Continue werktijd | >15 |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Modelnr | GLC12-A |