| Lichtbron | Eén hoofdlicht en zes hulplichten |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2200mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Belangrijkste lichtstroom | 230mA |
| Hoofd lichte Macht | 0.74W |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Dienst | OEM/ODM beschikbaar |
|---|---|
| helderheid | 12500lux- 25000lux |
| Model NO | GL4.5-A |
| Belangrijkste lichtstroom | 450 mA |
| Waterdichte graad | IP68 |
| Itemnaam | GS12-A |
|---|---|
| Helderheid van het hoofdlicht | 15000 LUX - 25000 LUX |
| Laadweg | USB-oplader/wieg-oplader/opladerrek |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Lamp lichaamsmateriaal | Plastic |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Levensduur van de hoofd-LED | 100000 uur |
| Gebruik | Industrieel, vuurgevechten |
| Levensduur | 100, 000 uur |
| Duurtijd | 16 uur |
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Batterij levensduur | 1200 cycli |
| Invoerspanning | AC85-265V |
| Stropig | 232 lum |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
| Nominale spanning | 3.7V |
|---|---|
| Stropig | 169 lum |
| Montage opties | Helmclip, magnetische basis. |
| Verstelbare lamphouder | 90 ° |
| Functie | Verstelbare, draagbare, laagvermogen indicator |
| Verlichtingsduur | 12 uur |
|---|---|
| Batterijcycli | 1000 cycli |
| Schokbestendig | Ja |
| Sollicitatie | Mijnbouw, bouw, industrieel |
| Helderheid van het hoofdlicht | 23000 lux |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Een pakket bevat een licht, een handleiding en een oplader. |
|---|---|
| Levertijd | 10-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union |
| Levering vermogen | Tienduizend per maand |
| Plaats van herkomst | CHINA |