| Type | Mijnwerker Head Lamp |
|---|---|
| Helderheid | 10000 lux |
| Gebruik | Industriële sector, Kolenmijn, mijnbouw, Noodsituatie |
| Materiaal | ABS |
| Straalhoek | 120° |
| Productnaam | GLS-6-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6.8Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| verlichtingsgraad | 15000 LUX |
|---|---|
| Lichtbron | 1 Hoofdlicht 2 Hulplichten |
| Batterijcapaciteit | 6.6Ah Li-ion accupakket |
| Continu werktijd | 13 - 16 uur |
| Nominale spanning | 3.7V |
| Batterijcapaciteit | 7Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| Certificering | CE,CCC,ATEX |
| Gebruik | Ondergrondse verlichting, mijnverlichting |
| Lichtbron | Eén hoofdlamp twee extra lampen |
| Waterdichtheid | IP68 |
| Waterdicht | IP68 |
|---|---|
| Sollicitatie | Mijnbouw, tunnel, bouwplaatsen, enz. |
| Installatie | Plafond |
| Batterijcycli | 1200 cycli |
| Helderheid van het hoofdlicht | 5000 LUX |
| Naam van het product | Miner Cap Lamp |
|---|---|
| Stroombron | Oplaadbare batterij |
| Helderheid | 1000 Lumen |
| Straalhoek | 120 Graden |
| Waterdicht | IP68 |
| Hoofdduur van de LED | 15 tot 18 uur |
|---|---|
| Capaciteit | 7.8Ah |
| Lichtbron | Geleid |
| Cri | ≥80 |
| Gewicht | 480 g |
| Montagetype | Plafondbevestiging |
|---|---|
| Verlichtend | 216lum |
| Lichtgevend | 232 lum |
| Gewicht | 450g |
| Batterij | lithiumbatterij |
| Naam van het product | KL5LM-LED-mijnlamp |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 7.8Ah oplaadbare Li-ion batterij |
| Werktemperatuur | -40℃-+50℃ |
| Materiaal | PC's |
| Lichtbron | LED's |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie, energiebesparing, lange levensduur |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 2.2Ah oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Lichtbron | LED's |
| Lichtgevend | 96lum |
| Garantie | 1 jaar |